Dertour Markalı Sınır Ötesi İsviçre Ürünlerini satıyor

DER Touristik Central Europe "müşterilerin artan bireyselleştirme taleplerini hesaba katarak" Dertour katalogları aracılığıyla Almanya'da da dağıtılacak. DER Touristik Suisse'den "seçilen özel tekliflerle Markalı ürünlerin pazarını oluşturmuş durumda.

Dertour Markalı Sınır Ötesi İsviçre Ürünlerini satıyor
Rezervasyonlar euro olarak işlenecek ve seyahatler de Almanya nın kalkış havalimanlarından başlayacak

DER Touristik Suisse'den "seçilen özel teklifler" artık Dertour katalogları aracılığıyla Almanya'da da dağıtılacak. DER Touristik Central Europe CEO'su Ingo Burmester bunun "müşterilerin artan bireyselleştirme taleplerini hesaba katarak" olduğunu söylüyor.

DER Touristik'e göre, bunlar İsviçre markalarının Kuzey Avrupa için Kontiki Reisen, Latin Amerika için Dorado Latin Tours, Asya için Asia365 ve uzman Manta Reisen'den dalış gezileri için teklifleri. Bunlar, "Kuzey Ülkeleri", "Hint Okyanusu", "Asya", "Meksika Orta Amerika Güney Amerika" Dertour kataloglarında "Dertour ile bir ekibin parçası olarak" eklenerek sunulacaktı. Rezervasyonlar euro olarak işlenecek ve seyahatler de Almanya'nın kalkış havalimanlarından başlayacaktır.

Grup, özel tur operatörlerinin tekliflerinin öncelikli olarak bir tur için tarihleri, rotaları veya konaklama kategorilerini bireysel olarak belirlemek isteyen veya özel bir şey arayan premium segmentteki müşterilere yönelik olduğunu açıklıyor.

DER Touristik Suisse CEO'su Dieter Zümpel, özel tur operatörlerinin teklifleri için ek satış kanalı ve satış pazarından memnun. Proje aynı zamanda "DER Touristik içindeki yakın sınır ötesi işbirliğinin" altını çiziyor, diye açıklıyor.

DER Touristik Suisse, Eylül 2015'ten bu yana Rewe Group'un turizm bölümünün bir parçası. O sırada Kuoni Grubu, Avrupa tur operatörü faaliyetlerini Alman perakende ve turizm grubuna satmıştı.