Avrupa Sonbahar Şehirleri Pazarlama konferansı 23-24 Eylül’de

23-24 Eylül 2021 ECM Sonbahar Konferansı herkes için canlı ve sanaldır. Katılımcıların iki günlük programı, anlamlandırma deneyimleri ve 70'den fazla konuşmacı aracılığıyla kendi rotalarını özelleştirmeleri için turizm içinde bir fırsattır.

Avrupa Sonbahar Şehirleri Pazarlama konferansı 23-24 Eylül’de
DMO ların profesyonelleri SoMe haber akışları gelen kutuları okudukları raporlar paylaştıkları makaleler ve buluştukları turizm konferanslarıyla pekiştirir

Avrupa Şehirleri Pazarlama (ECM) konferansı Online Sonbahar 23 ve 24 Eylül'de Yapılacak. Bildiğimiz gibi bu bir turizm konferansı olmayabilir, ancak tüm DMO profesyonelleri için bir konferanstır. Katılımcılar, karbondan arındırmayı ve bunun turizm için ne anlama geldiğini ve DMO'ların rolünü keşfetmek için iki sürükleyici güne katılacak ve turizm dönüşümünü ilerletmek veya etkinliklerin iş modellerini yeniden tasarlamak için yeni teknolojiler hakkında bilgi edinecekler.

At Avrupa Şehirleri Pazarlama (ECM) Online Sonbahar Konferansı, 23-24 Eylül 2021, katılımcılar içinde kasten gösterecektir. Turizm endüstrisinin ötesinde hem ilham aramaya, kendilerini ve meslektaşları meydan Amaçlı. Zorluklar ve olasılıklar anlamak için. Hedeflerinin ve şehirlerinin daha geniş ihtiyaçlarını keşfetmek için.

Bu bildiğimiz anlamda bir turizm konferansı değil!

DMO'ların profesyonelleri, SoMe haber akışları, gelen kutuları, okudukları raporlar, paylaştıkları makaleler ve buluştukları turizm konferanslarıyla pekiştirir. Kendi endüstri yankı odalarının dışına bakmayı, sürekli olarak kendilerine hatırlatma ihtiyacı duyarlar.

Bildiğimiz gibi bu bir turizm konferansı olmayabilir, ancak tüm DMO profesyonelleri için bir konferanstır. Katılımcılar, karbondan arındırmayı ve bunun turizm için ne anlama geldiğini araştırı.  DMO'ların rolünü keşfetmek için iki sürükleyici güne katılacak. Turizm dönüşümünü ilerletmek veya etkinliklerin iş modellerini, yeniden tasarlamak için yeni teknolojiler hakkında bilgi edinecekler. Turizm ve klişeler veya daha nasıl hesap verebilir. Turizm ve katılımcı destinasyon yönetiminin nasıl geliştirileceği hakkında tartışmalara katılım sağlanacaktır. Katılımcılar, varış yerlerini anlamlandırmaya, ya da sadece onları yeni yollarla hissetmeye teşvik edilecek. Bu ve çok daha fazlası. Dışarıdan Gelenler ve Çerçeveciler gibi formatlardaki konuşmacılar ve kolaylaştırıcılarla birlikte veya Ufuklarına yaklaşırken. Daha Hızlı Sınıflar, Afet Sınıfları ve yüksek enerjili Çapraz İlhamlar için güç verirken.

23-24 Eylül 2021 ECM Sonbahar Konferansı herkes için canlı ve sanaldır. Katılımcıların iki günlük programı, anlamlandırma deneyimleri ve 70'den fazla konuşmacı aracılığıyla kendi rotalarını özelleştirmeleri için turizm içinde bir fırsattır.

  1. gün “ Bu sadece başlangıç… ”, karşılaştığımız zorluklar ve yapabileceğimiz, yapmamız gereken eylemler ve değişiklikler hakkında olacak. İklim eylemi gerçekleştiren DMO'lardan davranış değişikliklerine ve yeni teknolojilere. Klişelere karşı hareket etmekten, vatandaşları yetkilendirmekten, topluluk oluşturmak. Destinasyon yönetimini güçlendirmek için yeni işbirliği modelleri geliştirmeye kadar.
  2. gün “ Yeniden çerçeveleme sanatı ”, olayların yeni iş modellerini ve ev sahibi şehirler için farklı talep ve olasılıkları keşfetmek, her zaman öğrenmenin, keşfetmenin, uyum sağlamanın zorunluluğunu tartışmak. Geçmişin en önemli derslerimizi ve bunun nasıl yapıldığını tartışmakla ilgili olacak. Turizmin rönesansını şekillendirebilir ve şehirlerimizi, destinasyonlarımızı yeni bir ışık bakış açısıyla nasıl anlamlandırabileceğimizi keşfedebilirler!

70'den fazla konuşmacı arasında, ECM Sonbahar Konferansı sırasında ana sahneye çıkacak olanlar şunlar: MCI Group Küresel Öğrenme ve Geliştirme Direktörü Avinash Chandarana, Erin Francis-Cummings, Destination Analysts CEO'su, Ed Gillespie, Insultant Futurenauts, Dr. Dirk Glaesser en Turizm Sürdürülebilir Kalkınma Direktörü UNWTO, Freya Higgins-Desbiolles, UNISA İşletme at Turizmde Yardımcı Kıdemli Öğretim Görevlisi, University of South Australia at & Yardımcı Profesör Waterloo Üniversitesi, Carmelo IgnaccoloEn Kentsel Planlamada Doktora Araştırmacı MIT, Stephanie M. Jones, Ulusal Blacks'deki Kurucu Seyahat ve Turizm İşbirlikçi, Leena Lassila de Direktörü Global Satış Helsinki Pazarlama, Rodney Payne, CEO'su Hedef düşünün, Nicolas Popoff, İş Geliştirme Müdürü at Riot Games & Matthias Schultze, GCB Alman Kongre Bürosu Genel Müdürü.

16 Eylül'de ECM Ön Konferansı endüstriye ve DMO Paydaşlarına açık

İlk ECM Ön Konferansı, bir hafta sonraki 2 günlük konferanstan önce herkesin merak uyandıran sorgulamasını ve ortak keşfini ısıtmak için 16 Eylül'de ücretsiz olarak erişilebilir olacak. Katılımcılar, pandemiden sonra neyin geldiği ve destinasyonlar, tüketici davranışları, gezgin ve rezervasyon kalıpları üzerindeki etkisinin ne olduğu gibi büyük soruya dalacaklar. Bu, herkesin yalnızca yeni normale hazırlanmasına değil, aynı zamanda VUCA* zamanlarımızda gelecekteki krizlerin hakim belirsizliğini yönetmeye de yardımcı olacaktır.

Turizm sektöründen olsanız da olmasanız da, pandemi sonrası dünyaya dair harika içeriklerle kolayca erişilebilen bu Ön Konferansa katılmaktan çekinmeyin!