Burj Al Arab'ın Gizemli Dünyasında Rehberli Gezi Turu

Jumeirah Group, BAE sakinlerinin ve turistlerin nihayet Burj Al Arab Jumeirah içindeki en prestijli ve erişilemeyen alanları keşfetmelerine olanak tanıyacak. Türünün tek örneği olan Inside Burj Al Arab adlı yepyeni otel, 90 dakikalık uşak rehberli turla tanıtılıyor.

Burj Al Arab'ın Gizemli Dünyasında Rehberli Gezi Turu
Dubai ziyaretçilerin artık en ikonik simge yapılarından birinin ardındaki hırsı vizyonu ve saf cüretini ve Majesteleri Şeyh Muhammed binin gerçekleşmesini keşfedebilecekleri birinci sınıf bir destinasyondur

konukları Dubai'nin dünyaca ünlü otelinin anlatılmamış hikayelerini dinlemek ve BAE'nin uluslararası simgesini mimari inovasyonun bir dönüm noktası yapan şeyin ne olduğunu keşfetmek için özel bir keşif yolculuğuna çıkaracak.

Jumeirah Group'un CEO'su Jose Silva şunları söyledi: "Dubai, ziyaretçilerin artık en ikonik simge yapılarından birinin ardındaki hırsı, vizyonu ve saf cüretini ve Majesteleri Şeyh Muhammed bin'in gerçekleşmesini keşfedebilecekleri birinci sınıf bir destinasyondur. Rashid Al Maktoum, Başkan Yardımcısı, Başbakan ve Dubai Hükümdarı'nın olağanüstü vizyonu. Şehrin yenilikçi ruhuna yakışan çığır açan rehberli bir tur olan Burj Al Arab'ın içinde, hem Jumeirah Group'un lüks misafirperverliğinin inanılmaz kalibresini hem de olağanüstü konuk deneyimleri yaratma konusundaki güvenimizi sergileyecek. Dünya seyahat sevgisini yeniden keşfederken, ziyaretçileri Arap zenginliğini en iyi şekilde keşfetmek için eşsiz bir fırsat olan "lüksün orijinal evi"ne adım atmaya davet ediyoruz."

Tur, ünlü otel atriyumuna ve göz alıcı Royal Suite'e bir ziyaretin yanı sıra konukların her şeyin başladığı yeri gösteren orijinal mimari tasarımlarla tarihi yeniden yaşamalarına olanak tanıyan dijital etkileşimli küratörlüğünde bir Experience Suite'i içeriyor.

Turun sonunda mutlaka ziyaret edilmesi gereken yeni özel açık hava salonu 'UMA'dır. Ziyaretçilere Basra Körfezi'nin berrak masmavi sularının ve muhteşem gün batımlarının parıldayan manzaralarını seyretmek için olağanüstü bir ortam sağlayan UMA, ağız sulandıran dünya standartlarında lezzetler ve Burj Al Arab Jumeirah'ın rezil karışımını sunacak. Bu unutulmaz deneyimin nihai doruk noktası için ziyaretçiler, otelin ödüllü restoranlarından birinde özel yemeklerin tadını çıkarmak için bir masa rezerve edebilirler.

Ziyaretçiler, Inside Burj Al Arab'ı ilk deneyimleyenler arasında olmak için ilgilerini insideburjalarab.com adresinden kaydedebilirler. Herkese açık lansmanı beklentisiyle, sosyal medya aracılığıyla bağlantıda kalmaları tavsiyesinde bulunuldu.