Covid-19 salgınında en güvenli seyahat noktalarını sizin için araştırdık

Küresel salgının ardından aylarca süren karışıklıktan sonra iyimserlik yeniden büyüyor. Ülkeler sınırlarını yavaş yavaş yeniden açıyor ve bireyler ihtiyatlı bir şekilde tekrar hareket etmeye çalışıyorlar. Şimdi tüm gözler turizm sektörünün bir sonraki adımlarında, hevesli gezginlere kur konusunda proaktif olup olmayacakları ve nasıl proaktif olacakları üzerinde.

Covid-19 salgınında en güvenli seyahat noktalarını sizin için araştırdık
Covid 19 salgınında en güvenli seyahat noktalarını sizin için araştırdık

Miriandhoo Adası, Maldivler

3.000 vaka ile takımadalar yerine kısıtlamalar koymak ve sınırları kapatmak için hızlı hareket bildirdi; ancak 15 Temmuz itibariyle cennet adalarının sınırları karantina kısıtlaması olmaksızın tüm turistlere yeniden açıldı. Westin Maldives Miriandhoo Resort bazı çok ihtiyaç duyulan R & R için bir yere yerleşmek istiyorsanız lüks su villa ve bir sağlıklı yaşam merkezi ile pastoral bir kaçamak olduğunu.

 

Karayipler

Karayipler araştırmaya göre, hastalık salgınları önlemede yol açar. Burada, Barbados, St Vincent ve Grenadinler, St Lucia, St Martin, Surinam ve Trinidad ve Tobago 1996 yılından bu yana sadece bir hastalık salgını yaşadım, bu açgözlü bölge biri yapma hastalık en az tehdit açısından en güvenli. Dahası, şu anda COVID-19 döneminde Amerikalılar için en erişilebilir bölgelerden biridir.

 

Madeira Adaları, Portekiz

Madeira bu kış Avrupa'nın en güvenli destinasyonudur. Portekiz adası, diğer Avrupa destinasyonlarına göre milyon kişi başına 12 kat daha az Covid-19 vakasıyla Noel tatilleri için en iyi destinasyon olarak seçilmiştir. Portekiz Ulusal Turizm Ofisi tarafından kurulan "Güvenli ve Temiz" etiketine ek olarak, Madeira'nın yöneticileri yolcuları en iyi güvenlik koşullarında ağırlamak için çok sıkı sıhhi kiralamalar kurarken, aynı yandan eğlence, keşif ve dinlenme dolu bir tatil garantisi verdi. Seyahatlerinden önce Covid-19 testinden geçmiş yolcular için varışta herhangi bir karantina uygulamazlar.

 

Martinik Küçük Antiller

Bu son birkaç ay zor olmuştur ve ne en çok ihtiyacınız olan tüm uzaklaşmak için, güneşte dinlenmek ve nefes kesen sahne hayran? Yukarıdakilerin hepsine evet dediyseniz, Martinik sizin için. Covid-19 vakalarının Batı Avrupa ülkelerine göre neredeyse 15 kat daha az olduğu gözdesi, Avrupa'nın en güvenli destinasyonları. Gerçek bir rüya hedef, Martinique de bir gastronomik veya spor tatil için en iyi yerlerinden biridir, çiçek adasında olağanüstü geziler veya Mount Pelée yanardağ masifler kanyon veya kaplumbağalar ve çok renkli balık ile yüzme gibi alışılmadık aktiviteler, hem de dünyada bu eşsiz hedef in deniz tabanı keşfetmek. Bu Küçük Antiller adası engebeli tepeler, paradisiacal plajları, egzotik bahçeler, mağazalar ve Karayip kafeler nazik bir karışımıdır. Doğanın gerçek bir hediye, Martinique muhteşem doğal sahne ile sizi baştan olacaktır. Covid-19'dan bazı Avrupa ülkelerine göre 15 kat daha az etkilenen Martinik, 2021 yılında bir rüya tatili için güvenli bir yerdir.

 

Tiflis-Georgia

Tiflis Gürcistan, coronavirus dünyada en az etkilenen biri olmuştur bir bölge başkentidir. Salgını inanılmaz derecede düşük seviyede tutan müdahalelerle, ülke çok hızlı bir şekilde tepki verdi. Gürcistan'da en çok etkilenen Avrupa ülkelerinden 260 kat daha az Covid-19 vakası bulunmaktadır. Ülke sınırlarını 1 Temmuz'da yolculara yeniden açarsa, güvenli ve rahat bir tatil için gezginlerin değil, sakinlerini de korumak için bir takım sağlık tedbirleri alınacak. Küçük bir alarak bile hiçbir hasta 300 dolarlık kredi ve Tiflis'e bir bilet al. Sağlıktaki bu kriz uçma şeklimizi yeniden düşünmemizi sağladı. Yeni şeylerin tadını her zamankinden daha çok istiyoruz. Tiflis şu anda ihtiyacımız olan şey: açık bir hedef, diğerlerinden daha iyi, geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek, kültür ve eğlence karıştırma. 2020 yılında her zamankinden daha trendy, Gürcistan'ın başkenti müzik, gastronomi, çeşitlilik ve mimarlık sevenler için mükemmel bir yerdir. "Wow" etkisi garanti edilir.

 

Cavtat-Hırvatistan

Sizin için hedef Ünlüler, aşıklar, aileler, mutfak, kültür severler, doğa, su sporları ile popüler Cavtat, olduğunu! Hırvatistan, en çok etkilenen ülkelere göre milyon kişi başına 20 kat daha az enfekte olan Coronavirus'tan daha az etkilenen Avrupa ülkelerinden biri. Hırvatistan aynı zamanda kişi başına en fazla hastane yatağı sayısına sahip Avrupa ülkelerinden biri. Dubrovnik Hastanesi, Cavtat'a arabayla 20 dakika, havaalanına ise sadece 10 dakika uzaklıktadır. Tatil için Cavtat'ı seçmek için başka bir nedene mi ihtiyacınız var? Cavtat özel villalar, turistik daireler ve küçük aile otelleri (bu yaz gezginler arasında bir favori) büyük bir seçim vardır. Buna ek olarak Hırvatistan, daha büyük otellerde hijyenik ve sıhhi tedbirler de uygulamaya koymuştur.

 

Kotor-Karadağ

Karadağ'da çok az koronavirüs vakası görülürken (en çok etkilenen ülkelere göre 60 kat daha az), Kotor kriz sırasında hiçbir coronavirus vakası saptanmadı. Karadağ'Da norveç, İrlanda ve Kanada'dan daha fazla hastane yatağı olduğunu biliyor muydunuz? Kotor Avrupa'nın en güzel yerlerinden biridir: doğa severler için romantik bir yer, foodies için gastronomik bir hedef, hiper instagrammable (evet, bu kelime) hedef, doğa, yürüyüş, bisiklet, ya da bisiklet sevenler için sakin bir cennet. Bir ömür boyu sürecek, bu harika hedef keşfetmek ve anılar kendinizi tedavi.

 

Gitmeden önce turizm günlüğü ailesi olarak şık bir yüz maskesi ve el dezenfektanını çantanıza almayı unutmamanızı öneririz.