Emirates dinlenme salonlarını yeniden açıyor

Emirates Kahire Uluslararası Havalimanı'ndaki Emirates dinlenme salonundan başlayarak, dünyanın dört bir yanındaki salonlarını yeniden açıyor. Önümüzdeki haftalarda, Emirates'in müşterileri, New York'un JFK Uluslararası ve Manchester Havalimanı dahil diğer destinasyonlarda Emirates dinlenme salonu hizmetlerinden bir kez daha yararlanmayı dört gözle bekleyecek.

Emirates dinlenme salonlarını yeniden açıyor
Dubai Uluslararası havalimanındaki B yolcu salonundaki Emirates dinlenme salonu da yeniden tasarlanmış bir hizmet ve belirlenmiş First Class alanı ile açıktı

Havayolu, dinlenme salonunu yeniden tasarladı ve ek sağlık ve güvenlik önlemleri aldı. Yeni protokoller her salonda uygulanacaktır. Büfe teklifi, QR koduyla etkinleştirilen temassız menülerle bir alakart hizmete dönüştürülecek. Gün boyunca, salon personeli müşteriler ayrıldıktan sonra her koltuğu ve masayı dezenfekte edecektir. Ayrıca salon düzenli olarak dezenfekte edilecek ve dezenfekte edilecektir.

Salonda çalışan tüm çalışanlar maske takacak ve sosyal mesafe protokolleri salon boyunca uygulanacak. Diğer koltuklar boş bırakıldığı için oturma kapasitesi yarı yarıya azalacaktır. Gıda güvenliğini sağlamak için yemek servisi personeli maske, eldiven ve kişisel koruyucu ekipman (PPE) giyecektir. Dokunarak enfeksiyon riskini en aza indirmek için gazete, dergiler ve diğer okuma materyalleri bulunmayacaktır.

Dubai Uluslararası havalimanındaki B yolcu salonundaki Emirates dinlenme salonu da yeniden tasarlanmış bir hizmet ve belirlenmiş First Class alanı ile açıktır. Geçtiğimiz aylarda Emirates, müşterilerine güvenli ve sorunsuz bir havaalanı deneyimi sunmayı amaçlayan hizmetler sunuyor. Dubai Uluslararası havalimanındaki entegre biyometrik yol, Emirates tarafından yapılan bir dizi girişimin en sonuncusudur ve müşterilerin check-in'den uçağa tamamen yüz tanıma yoluyla geçmelerine olanak tanır.

Emirates, Kahire'den başlayarak dünya çapında dinlenme salonlarını yeniden açıyor

Emirates, müşterilerin ve çalışanların sağlık ve güvenliğini sağlamak için titiz bir inceleme ve dikkatli bir yeniden tasarımdan sonra imza hizmetlerini kademeli olarak eski haline getirmeye devam ediyor.

Uçakta, ünlü A380 Uçak İçi Dinlenme Salonu ve Duş Spa faaliyetlerine yeniden başlarken, Emirates'in uçak içi yemek deneyimi, katı hijyen protokollerine uyarak imzalı hizmetine geri döndü.

Kahire'den başlayarak Emirates'in dünya çapında yeniden açılması ile ilgili yeni makaleler almak isterseniz, aşağıdaki alana e-posta adresinizi girin ve abone olun: