Richmond Hotel Premier Tokyo Oshiage’dan Oda Kirala, Kalmadığın Günü Ödeme

Richmond Hotel Premier Tokyo Oshiage, Unito" şirket tarafından işletilen dört tesise ek olarak, yaklaşık 7.000 adet bağlı konaklama tesisin listesinden faydalanıyorsunuz. Siz Otel odası kiralıyorsunuz ve gitmediğiniz günlerin ücretini ödemiyorsunuz.

Richmond Hotel Premier Tokyo Oshiage’dan Oda Kirala, Kalmadığın Günü Ödeme
Korona felaketi nedeniyle yayılan uzaktan çalışma ve çoklu site sakinlerini çekmeye çalışacağız

Richmond Hotel Premier Tokyo Oshiage, otel hayatından dönmediğiniz günlerde kira ödemeyen bir konaklama planına dahil oluyor.

RNT Hotels tarafından işletilen "Richmond Hotel Premier Tokyo Oshiage", otel yaşamı için bir pazar elde etmek için yola çıkacak. En kısa sözleşme süresi bir ay olup, dönmediğiniz günlerde kira alınmayacağı konsepti ile "unito (unit)" rezervasyon sitesinde yayınlanmaktadır.

Korona felaketi nedeniyle yayılan uzaktan çalışma ve çoklu site sakinlerini çekmeye çalışacağız.

Sigara içmeyen bekarlar için, temel aylık kira 111.000 yen (Wi-Fi ve kamu hizmetleri dahil) ve kalmadığınız her gün için 3.000 yen düşülür. 7 gün kalmazsan 90.000 yen'e kalabilirsin.

Unito tarafından işletilen "Unito", şirketin konaklamalarda belirlediği  dört tesise ek olarak, yaklaşık 7.000 adet bağlı konaklama tesisi odasını listesi var.

Örneğin, Tokyu'nun katılımcı servisli dairesi "Relent Residence Shibuya", sadece OTA tarafından satılan odalara kıyasla ortalama oda birim fiyatını değiştirmeden doluluk oranını %40 artırdı.

Pandeminin gereksinimlerinden en iyi plan ve projelerle, farklı bir konsept yapabilenlerin, iyi bir pazarlama ağı ile neler yapılabileceği gösterilmekte.