Afrika Seyahat Haftası, Afrika'da seyahat ve turizmi yeniden ateşlemek için 2021 yol haritasını açıkladı

1'e 1 toplantılar, içerik oturumları ve hız ağlarından oluşan Nisan ayındaki sanal gösteriye ek olarak, ATW yıl boyunca şunları içeren ek etkinlikler den oluşan bir koleksiyon sıraya koymuştur:

Afrika Seyahat Haftası, Afrika'da seyahat ve turizmi yeniden ateşlemek için 2021 yol haritasını açıkladı
Afrika Seyahat Haftası Afrika da seyahat ve turizmi yeniden ateşlemek için 2021 yol haritasını açıkladı

Eğitim içeriği mayıs ayından ağustos ayına kadar web seminerleri.

Afrika Seyahat Haftası: 1-3 Eylül tarihleri arasında, resmi Host City of Cape Town'daki deneyimler de dahil olmak üzere City Live'a bağlanın.Eylül'den Kasım'a kadar bir dizi sanal masterclass.

Oberholzer şunları söyledi: "Planımız, seyahat ticaret profesyonellerinin yılın ilerleyen günlerine kadar yüz yüze toplantılarda sektör emsalleriyle bağlantı kurmaktan yararlandığı karma bir yaklaşım benimsiyor. Güvenlik ve esenlik bir numaralı önceliğimiz olmaya devam ediyor ve teklifimizin bu unsurunu buna göre ayarlayacağız."

Turizm Ayı ile çakışan üç günlük Afrika Seyahat Haftası Canlı, oluşacak:

  • Alışma turları. ATW, turizm ürünlerini ilk elden deneyimlemek için Cape Town şehrinde uluslararası seyahat medyalarına ve alıcılara ev sahipliği yapacak.
  • Şehrin ürün teklifleri hakkında değerli bilgiler sağlamak için Barındırılan Alıcılar için Hedef eğitim oturumları.
  • Endüstri düşünce liderleri ve uzmanlarından oluşan birinci sınıf bir konuşmacı programı yla özel bir seyahat ve turizm konferansı.
  • Alıcıların bölge ve ürün çıkarlarına göre bölündüğü sürekli popüler hız ağ oturumlarımız.
  • Katılımcıların endüstri deki arkadaşlar ve meslektaşlarıyla yüz yüze tanışmaları ve yeniden bağlantı kurmaları için bir ağ akşamı.
  • Afrika Seyahat ve Turizm Ödülleri, onur endüstrisinin öncüleri.

2021 yılı boyunca WTM Afrika'nın harmanlanmış formatı, Uluslararası Lüks Pazar Afrika (ILTMA), Uluslararası İş Turizmi Pazarı Afrika (IBTMA), Spor ve Turizm Borsası (SETE), Afrika Turizm Yatırım Zirvesi (ATIS), Travel Forward ve EQUAL Africagibi kardeş gösterileri paketi için de geçerli olacaktır.

Katılımcılar ve sektör profesyonelleri, ATW'nin ücretsiz dijital araçlar, endüstri haberleri ve güncellemeleriyle dolu özel kaynak merkezi atwconnect.com aracılığıyla 2021 boyunca bağlı ve bilgili kalabilir.

Oberholzer, "Sektörümüz seyahatin tekrar gerçekleşmesi için ilham kaynağı oldu ve sektörümüzün yıl boyunca bağlanmasına yardımcı olan girişimlerle aktif olarak 2021 yılında seyahat ve turizm sektörünü yeniden inşa etme yolculuğunun bir parçası olmak istiyoruz." dedi. "Afrika'ya seyahatin en üst tesnid olmasını sağlamak için bu ivmeyi yüksek tutmalıyız, bu da 365 günlük bir girişim yaratabildiğimiz için mutlu olmamın nedenlerinden biri."