Dünyanın ilk Warner Bros oteli

Dünyanın ilk Warner Bros oteli Abu Dabi'nin Yas Adası'nda kapılarını açıyor. Dünyanın en tanınmış ve başarılı marka ve karakter koleksiyonlarından birine ev sahipliği yapan Warner Bros, ile işbirliği içinde. Abu Dabi'nin önde gelen manyetik deneyimler küratörü Miral, Abu Dabi'nin Yas Adası'nda bulunan The WB Abu Dhabi'yi duyurdu.

Dünyanın ilk Warner Bros oteli
Dünyanın ilk Warner Bros otelinin konukları 400'ün üzerinde küratörlüğünde görsel film ve TV dekoru ile film ve televizyon aracılığıyla Warner Bros un keyfini çıkaracakları bir keşif yolculuğuna çıkacak

Curio Collection by Hilton bünyesinde yer alan Warner Bros. temalı ilk otel, kapılarını resmi olarak misafirlerine açtı. Otel, konukların, yalnızca Warner Bros.'un zengin tarihi ve köklü mirasının sunabileceği benzersiz konukseverlik deneyimleri aracılığıyla hayata geçirilen favori hikayelerini ve karakterleri görmelerini sağlar.

Miral Başkanı Mohamed Khalifa Al Mubarak şunları söyledi: “Yas Adası'nda açılan The WB Abu Dhabi oteli ile bu bizim için bir başka harika an ve onu eğlence, eğlence ve iş için en iyi küresel destinasyon olarak daha da konumlandırıyor. Hem Warner Bros. Themed Entertainment hem de Hilton ile uzun süredir devam eden ortaklığımızdan, Abu Dabi'ye dünyada ilkleri ve küresel konukseverlik tekliflerini ve deneyimlerini getirmekten gurur duyuyoruz."

Dünyanın ilk Warner Bros. otelinin konukları, 400'ün üzerinde küratörlüğünde görsel, film ve TV dekoru ile film ve televizyon aracılığıyla Warner Bros.'un keyfini çıkaracakları bir keşif yolculuğuna çıkacak.' Varıştan çıkışa kadar her temas noktasında zengin tarih ve zamansız yapımların kütüphanesi. Mülkteki beş restorandan birinde yemek yerken, HBO'nun hit bilim kurgu dizisi “Westworld”ün piyanosu tanıdık bir melodi çalarken dinleyebilirsiniz. Ziyaretçiler lobide dolaşabilir veya Warner Bros. filmlerinden ve TV şovlarından en sevdikleri sahne ve kostümlerin yanı sıra 360 derecelik şehir ve deniz manzarasını hayranlıkla izleyebilirler. Çocuklar ve aileler, Bugs Bunny'nin kendisi Wascally Wabbit tarafından kendilerine sunulan bir oda servisi ikramı için en sevdikleri Looney Tunes karakterlerinden birini arayabilir.

WarnerMedia Global Markalar ve Deneyimler Başkanı Pam Lifford şunları söyledi: “Warner Bros. markalı ilk otelin büyük açılışıyla hayalimiz gerçek oldu. Miral ve Hilton'daki inanılmaz ortaklarımız, bu vizyonu dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımız için gerçeğe dönüştürmemize yardımcı oldu. Her zaman hayran odaklı olmaya çalışıyoruz ve ikonik Warner Bros. markaları, franchise'ları ve tanıdıkları ve sevdikleri karakterlerle daha fazla bağlantı kurmaları için olağanüstü bir misafirperverlik deneyimi geliştirdik. Hemen yan taraftaki Warner Bros. World'ü ziyaret eden konuklar, rahatlayarak ve The WB Abu Dhabi'de konaklamak için kendilerini şımartarak park deneyimlerini en üst düzeyde yaşayacaklar.

Hilton Ortadoğu, Afrika ve Türkiye Başkanı Jochem-Jan Sleiffer şunları söyledi: “Curio Collection by Hilton'un bir parçası olarak The WB Abu Dhabi otelinin açılışıyla, Miral ile Yas Adası'ndaki başarılı ortaklığımızı sürdürüyoruz. Bu, Hilton Abu Dhabi Yas Island'ın bu yılın başlarında açılmasının ardından, yakında hizmete girecek DoubleTree by Hilton Abu Dhabi Yas Island Residences'ın ardından, birlikte açtığımız üç otelden ikincisi. Bu mülk, Curio Collection by Hilton'un neyle ilgili olduğunun, aynı lüks Hilton hizmetiyle desteklenen bir konsept olarak kendi farklı kimliklerini taşıyan benzersiz konumların ve deneyimlerin mükemmel bir temsilidir."

The WB Abu Dhabi otelinin konukları, otele vardıklarında hikayelerine başlarlar ve binanın yüksekliğine yayılan ve otel için oluşturulmuş 35'ten fazla farklı orijinal içeriği oynayan dijital ekranlar tarafından karşılanırlar.