Yüz tanıma Teknolojisinde PCR Test Güvencesi

Yüz tanıma ve PCR testlerinin doğrulanmasında, dijital sistemin devrede olduğundan emin olmak istenmekte. Yüz tanıma, JAL ve NEC tarafından Ishigaki Havalimanı'nda gösterim vb. ile PCR test sonuçlarının doğrulanması, şehirdeki turistik tesislerde fayda sağlanması beklenmekte.

Yüz tanıma Teknolojisinde PCR Test Güvencesi
Havalimanları merkezli havacılık kullanım sahnesinde işbirliği yapıyor

JAL ve NEC, yüz tanıma teknolojisini kullanarak negatif PCR test sonuçlarını doğrulamak için Okinawa Eyaleti, Ishigaki Şehrinde bir gösteri deneyi yapacak. Kalkıştan önce hizmet kullanım kayıt sitesinden yüz bilgilerini ve PCR test sonucu bildirimini kaydederseniz.

Ishigaki Havalimanı'nın özel penceresinde yüz tanıma gerçekleştirirseniz, Yaeyama Gezi Feribotu gibi "Anshinjima Journey Premium Pasaportu" alabilirsiniz. Yüz tanımaya tabi olan mağazalarda fayda sağlaya bilirsiniz

JAL ve NEC, dijital teknolojiyi kullanan yeni seyahat deneyimleri gerçekleştirmek için havalimanları merkezli havacılık kullanım sahnesinde işbirliği yapıyor. Bu gösteri ile yerel olarak sorunsuz bir kabul sistemi hedefliyoruz.

Hedef kitle "JAL Anshin PCR Support" kullanıcılarıdır. JAL, bu hizmetin kullanım süresini Mart 2022'nin sonuna kadar uzattı. Hedef dönem 20 Kasım 2021'den 31 Ocak 2022'ye