Misafirperverlik Endüstrisini zenginleştiren Etkinlikler

Bavyera misafirperverlik endüstrisini zenginleştiren yenilikçi fikirler arıyorduk. Şimdi ise 17-19 Ekimde sektör Nürnberg'deki HOGA'da olacak. Modern otel ve restoranlara yönelik çözümler ile yiyecek ve içecek alanındaki yenilikçi trendler. Odak noktası meslektaşlarla bir araya getirmrk ve yeni fikirleri keşfetmek.

Misafirperverlik Endüstrisini zenginleştiren Etkinlikler
Proje yöneticisi Stephan Dovern HOGA yı mevcut durumda sektöre bir yardımcı olarak görüyor

HOGA'da bu yıl çok şey var. Ziyaretçiler ilham alma, yeni ürünler ve hizmetler keşfetme ve ortaklar, iş arkadaşları ve tedarikçilerle ağ kurma fırsatına sahiptir.

Başlangıç ​​yarışması

Bavyera'nın ev sahibi ticaret fuarı HOGA ikinci kez bir start-up yarışması çağrısında bulundu. Bavyera misafirperverlik endüstrisini zenginleştiren yenilikçi fikirler arıyorduk, örneğin modern otel ve restoranlara yönelik çözümler ile yiyecek ve içecek alanındaki yenilikler ve trendler. Dagmar Wöhrl, Silke Popp, Thomas Förster ve Frank John-Ulrich'ten oluşan uzman jüri 40 başvuruyu değerlendirdi ve start-up "Nordic Oceanfruit"i kazanan olarak seçti. İkinciliği “ReCup / ReBowl” ve “baeren.io” girişimleri paylaşıyor. Üç kazanan da kendilerini Nürnberg'de canlı olarak sunarlar.

Profesyonel şeflerden ipuçları

“Veg & Veggie” ve “Meat & Fire” temalı dünyalarda, şaşırtıcı lezzet kompozisyonları ve profesyonel şeflerden ipuçları var. Ayrıca usta barista ve pizzacı yarışmalarda birbirleriyle yarışırlar. Yemek kamyonu işi veya otel ve restoranların çocuk dostu tefrişatı gibi özel konuların yanı sıra geniş mutfaklar için modern çözümler sunulmaktadır.

Sonbahar toplantısı, Alman Otel Günü ve Avrupa İş Günü

BÄKO Franken Oberbayern-Nord, sonbahar buluşması ile yine müşterileriyle yüz yüze buluşmak için karşınızda. 17 ve 18 Ekim'de HOGA'ya otel endüstrisi için heyecan verici yeni konseptler sunacak olan “Alman Oteller Günü” kongresi eşlik edecek. Aynı zamanda, 18 Ekim Avrupa İş Günü, Avrupa'nın dört bir yanından kalifiye işçiler bulacak ve genç profesyoneller kariyer fırsatlarını öğrenme fırsatı bulacaklar.

İleriye dönük önemli bir adım

Bavyera Otel ve Restoranlar Derneği Dehoga Bayern'in 1. Başkan Yardımcısı Thomas Förster için HOGA önemli bir tarih: “HOGA'nın bu yıl konaklama endüstrisinin endüstri fuarı olarak yeniden düzenlenmesinden çok memnunum. Pek çok yenilikçi fikir başlangıç ​​bloklarındadır ve gelecek için çok fazla motivasyon, eylem zevki ve somut fikirlerle gelecek vaat eden iç turizm ve konuklar arasında yeni bir takdir gibi olumlu gelişmeler üzerine inşa edebiliriz. HOGA, zorlu bir süreçten sonra geleceğe yeniden birlikte bakmak için doğru çerçeveyi sunuyor."

Proje yöneticisi Stephan Dovern, HOGA'yı mevcut durumda sektöre bir yardımcı olarak görüyor: “Katılımcılar katılımlarını mevcut duruma göre ayarladılar. Kişisel olarak müşterilerinin yanında olmak istiyorlar. İş ilişkilerini derinleştirmek, sadık ortaklarla uzun bir aradan sonra kişisel olarak tanışmak ve yeni bağlantılar kurmak için birçok fırsat olacak. Fuarı, kendilerini sektöre tanıtmak ve yeni itici güçler sağlamak için kullanan çeşitli start-up'larda özel bir bağlılık görülebilir. HOGA'nın bu yıl gerçekleşmesi çok büyük bir başarı, ancak gerçekleşmesinden memnunuz. Fuarı şimdi akut, değişen ihtiyaçlara uyarladık ve böylece fuar tam da doğru zamanda geliyor."